Slubowanie klas pierwszych

Z ŻYCIA SZKOŁY

ŚLUBOWANIE  KLAS  PIERWSZYCH
      Dzień 25 września 2019r. był ważnym wydarzeniem dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr1im. Marii Konopnickiej w Lublińcu. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania  dla trzech klas pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice, wychowawcy i zaproszeni goście.
      Uczniowie zaprezentowali swoje wiadomości i umiejętności. Śpiewali piosenki, wykazali się wiadomościami z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej oraz społeczno-przyrodniczej.
     Po  wzorowym wykonaniu zadań nastąpiła chwila, na którą czekali uczniowie - ślubowanie i pasowanie na ucznia. Na zakończenie uroczystości NOWYM UCZNIOM i ich rodzicom życzenia złożyła Pani Dyrektor. Zostały także wręczone pamiątkowe upominki.
     W klasach na dzieci czekały słodkie niespodzianki, które przygotowali rodzice.