dzien nauczyciela

Z ŻYCIA SZKOŁY

14 października 2021 roku w SP nr 1 w Lublińcu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość prowadzili Karolina Benecka i Kryspin Drzał, uczniowie kl. VII a, którzy w imieniu całej społeczności uczniowskiej skierowali wiele miłych słów do nauczycieli, docenili i podkreślili wdzięczność za poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie kl. II c, VII a oraz VIII c, którzy piosenką, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Bożena Wręczycka, która złożyła nauczycielom i pracownikom szkoły obecnym i byłym życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczyła Nagrody Dyrektora.