14 lipca, 2022

OSTATNIE POŻEGNANIE

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia MARCINA z klasy VII b

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To wielka strata dla całej społeczności szkolnej. Marcina pamiętać będziemy jako zdolnego, wysportowanego ucznia, wspaniałego przyjaciela, dobrego kolegę. Był życzliwym, pełnym energii i zawsze uśmiechniętym młodym człowiekiem.

Nie znajdujemy słów, by wyrazić swój ból, smutek i pustkę jaką odczuwamy po stracie.

Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i  szczere kondolencje.

Dyrekcja wraz z całą

społecznością szkolną

Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu

Informujemy, że  dnia 15. 07. 2022 r. o godz. 12. 00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym, odbędzie się ostatnie pożegnanie naszego kolegi Marcina.